Blogotok czyli kielecka blogosfera

 blogotokBlogi, blogosfera, parenting, lifestyle ale o co tyle krzyku. Niby ich tak wielu a jednak niewielu. Znani w domowym i rodzinnym zaciszu, jednak czasem się udaje i wypływają głębiej. Dziś mowa o kieleckiej a może by tak szerzej o świętokrzyskiej blogosferze.

Kielecka blogosfera nie jest jeszcze dość silna ale widać że w coś zaczyna się dziać dzięki społeczności Blogotok . Znani i lubiani blogerzy (nawet na krajowej arenie) pochodzący ze stolicy woj. świętokrzyskiego (dla przypomnienia dodam że chodzi o Kielce) to głównie Michał Kędziora czyli Mr.Vintage oraz Ania Sławeta czyli Karol&Ania . Ale pewnie blogerów jest tu więcej?!

Moja siostra (również blogerka ta ciągle optymistycznamamma) dziś mi powiedziała, że w jej otoczeniu to w co drugiej miejscowości jest blogerka hehe. Przecież (raczej) każdy chce podzielić się z innymi (najczęściej najpierw z rodziną) dorastającą pociechą, nowym domem, czy udanymi wakacjami. I tak pamiętnik czyli blog staje się ciekawą formą  formą wyrazu siebie.

W sieci można znaleźć blogi na każdy temat, zaczynając od popularnego modowego czy kulinarnego, poprzez parentingowy, lifestylowy na tematycznych kończąc. Blogerzy robią to co lubią, opisują swoje zainteresowania oraz spostrzeżenia dzięki czemu MY czytelnicy możemy otrzymać opinię na interesujący nas temat od specjalisty w danym temacie. Przecież każdemu z NAS chodzi o to żeby nie „kupować kota w worku” i wujek google codziennie jest przez nas wykorzystywany.

Najbliższe wydarzenia w Kielcach w tym temacie:

swiadoma-mama

Oceniają, wyśmiewają, doradzają. Poznaj kieleckich blogerów LINK

Świętokrzyscy blogerzy ujawniajcie się, wiem że jest WAS a raczej NAS więcej. Miło spędza się czas wśród pasjonatów blogosfery patrz Bal karnawałowy dla dzieci blogerów

A tak o świętokrzyskiej blogosferze mówią w mediach wspominając spotkanie „Mam bloga”

mam bloga

Jakich kieleckich bądź szerzej świętokrzyskich BLOGERÓW

polecacie

czytać i obserwować?!

źródło ikony wpisu LINK

Advertisements

3 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s