Zainwestuj w siebie, bądź królem Networkingu

Prowadzisz biznes, szukasz pracy, chcesz zdobyć partnerów w biznesie?! Codziennie zastanawiasz się skąd inni biorą klientów, jak zdobywają wymarzoną pracę i spełniają marzenia?!

Nie zastanawiaj się dłużej – kluczem do sukcesu jest…

networKING(us).

Networking to nic innego jak budowanie sieci kontaktów. To nawiązywanie trwałych i pozytywnych relacji, które pozwolą na wymianę informacji na temat twojego biznesu/osoby a dzięki temu wsparcie w sferze zawodowej.

Dlaczego innym się udaje?! 

Ile razy zdarzyło ci się słyszeć że, „Kasia znalazła pracę dzięki znajomemu w firmie, który poinformował o rekrutacji” , „Monika zyskała klienta dzięki koleżance, która poleciła ją swojej znajomej”, przecież polecamy sobie fryzjera, kosmetyczkę czy lekarza – czyli osoby którym my już zaufaliśmy.  Takich przykładów można podać mnóstwo. Zapytasz jak znalazłam się z Natalią na sesji zdjęciowej w Warszawie ( o tym wkrótce) ?

20161104_085641-001

Właśnie dzięki NetworKING(us)owi !!!

Codziennie spotykamy na swojej drodze mnóstwo znajomych i mniej znajomych osób. Każdy z nich ma jakąś historię, zawód, pasje. Otwórz się na relację, a gdy poznasz bliżej swoje otoczenie łatwiej będzie Ci nawiązywać trwałe znajomości, które zaowocują niejedną udaną współpracą.

W sieci jest mnóstwo wiadomości na temat networkingu ( patrz np. Sztuka networkingu, pięć rad na start, Jak od  zera zbudować siatkę networkingową. Poczytaj, poszperaj. Z pewnością zainteresujesz się tematem poszerzania sieci kontaktów.

Kielce się integrują 

W Kielcach przedsiębiorczy, młodzi ludzie postawili na networking, a właściwie NetworKINGus, czyli „cykliczne spotkania skupiające aktywnych ludzi. Ludzi, którzy mają pasje, kochają kontakty bezpośrednie i chcą je efektywnie wykorzystywać w swojej działalności” Nie czekaj, już dziś zobacz co możesz zyskać będąc uczestnikiem eventu NETWORKINGUS. Poniżej przedstawiam organizatorów II edycji czyli Spotkania networKINGus #2 – królowie wystąpień publicznych . Tak tak ja również tam jestem,  z czego niezmiernie się cieszę. Paulina, Marlena, Magda, Piotrek i ja (Patrycja)  staramy się i w Tobie zaszczepić ideę networkingu.

14902887_1602150026756357_2747173740602845222_o

CO NAS CZEKA?
– Trzy wystąpienia prelegentów z całej Polski!
– Wśród licznych konkursów do wygrania porada naszej prelegentki: określenie typu sylwetki, pozwalające dobrać idealną garderobę do nas.
– Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od naszych partnerów
-Pierwszy w Kielcach SPEED DATING dla przedsiębiorców, znajdź swojego partnera w interesach. Zintegrujemy się na maksa!
-Przygotowaliśmy wiele atrakcji i konkursów, które pozwolą nam się wzajemnie poznać.
– Bezpłatne porady prawne od Kancelarii Prawnej Bartocha & Stachowicz-Szczepanik i wspólnicy.
– Wybierzemy najlepszego prelegenta i nagrodzimy go.
– Ukoronujemy Króla Networkingu, czyli najaktywniejszą osobę spośród wszystkich gości.
– Będzie również miejsce na wspólne zdjęcia. Przygotowaliśmy przebrania, tablice z nazwami Waszych firm i gadżetami – fotobudka już rozgrzewa swój obiektyw. ( źródło)

Każdego dnia buduj swoją sieć

Buduj sieć kontaktów, a nie siedź jedynie w sieci. Znajomi z facebooka, koledzy z pracy czy rodzina tworzą wokół naszej osoby sieć. Sieć kontaktów, dzięki którym możesz się rozwijać.

Każde szkolenie, wyjazd służbowy czy wakacje traktuj jako możliwość poszerzenia sieci kontaktów. 

Nie czekaj dłużej, już dziś podejmij decyzję że wchodzisz w TO.

Inwestuj w SIEBIE i buduj sieć kontaktów. zapowiedz

Uwaga! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Obowiązkowa rejestracja do 11 listopada na stronie http://networkingus.pl/kontakt/

 

Reklamy