Networkingus na dwa sposoby

II edycja Networkingusa za nami. Od dziś wystąpienia publiczne nie będą dla mnie żadnym problemem. Czyli teraz czekać żeby była możliwość wykazania się 🙂 Dziś możesz przeczytać o tym jak widzę NetworKINGusa oczami organizatora oraz jakie są różnice między uczestniczeniem a organizowaniem.

#Organizatorem być

Pierwszy raz jest trudny i chyba każdy o tym wie. Nie wiesz w co ręce włożyć, kto jest kim, z kim o czym, i co ja tutaj robię/w sensie czym powinnam się zająć. Niby wszystko jasne ale zawsze znajdzie się jakieś ale…

Przede wszystkim wiem że należy się porządnie przygotować z każdej możliwej strony. Poświęcić swój czas i przygotować plan działania.

networkingus-wystapienia-publiczne

A więc na kolejnym spotkaniu Networkingus będę porządnie przygotowana, dokształcona, wyedukowana i nie spóźniona.

#Uczestnikiem być

Pierwsza edycja Networkingusa w której byłam uczestnikiem, pozwoliła mi poznać wiele osób. Zabawy networkingowe, rozmowy w kuluarach, swobodne zarządzanie swoim czasem czyli zalety bycia po porostu uczestnikiem .

i-edycja-networkingus

Poznawanie tak ciekawych ludzi jak na Networkingusie jest zawsze wartością. Każda z poznanych osób pozwala poszerzyć horyzonty, poznać siebie a także daje powera do działania. Tak, bo właśnie o to chodzi w networkingu, żeby poznawać i motywować się do działania często wspólnego. Już wspominałam, że dzięki Networkingusowi a raczej poznanym na evencie osobom znalazłam się z Natalką na sesji zdjęciowej w Warszawie z uczestniczką Top Model. Ale o tym już pod koniec tygodnia. Wyczekujcie 1 grudnia na stronie Szlachetnej Paczki. Polecam również przyłączyć się do akcji. Nic tak nie sprawia przyjemności i radości jak bezinteresowna pomoc potrzebującym. 

Wracając do Networkingusa…

#Organizator vs. uczestnik

Po pierwsze organizator ma określone zadania do wykonania, musi ogarnąć wszystko co powinien, zadbać o dobrą atmosferę, zaopiekować się uczestnikami oraz cały czas być na posterunku. Uczestnik może pozwolić sobie na luz, jednak dobrze by było gdyby również przygotował się do wydarzenia, tak żeby móc wyciągnąć dla siebie jak najwięcej korzyści. Założeniem jest żeby przedsiębiorcy a raczej przedsiębiorczy ludzie mogli wymieniać się kontaktami, wiedzą czy doświadczeniami.

Dlatego uczestniku też stwórz plan działania na kolejna edycję Networkingusa!

Porównując dwie edycje mogę śmiało powiedzieć, że będąc uczestnikiem poznałam więcej osób niż będąc organizatorem. Szkoda. Ale nadrobię to przy kolejnej edycji. Zaletą bycia organizatorem jest ciągłe doskonalenie się w kontaktach interpersonalnych, zdobywanie wiedzy z zakresu marketingu, a przede wszystkim kształcenie się w zakresie umiejętności miękkich. 

kompetencje-miękkie-a-twarde-roznice

Podsumowując

Czy to jako uczestnik czy organizator, żeby mieć korzyści należy się przygotować do spotkania. I to jest najważniejsze w tym wszystkim PORZĄDNE PRZYGOTOWANIE SIĘ oraz UMIEJĘTNE ZARZĄDZANIE SWOIM CZASEM a także PRZYGOTOWANIE PLANU DZIAŁANIA. 

Zapraszam do krótkiej relacji z Happy Fotobudka Kielce, która jest partnerem Networkingusa. Oblegana, uwielbiana, przeze mnie polecana 🙂

Psssyt

Każdy z uczestników ma dostęp do zdjęć które zostały wykonane podczas II edycji Networkingusa 🙂 Wystarczy napisać a podam info.

20161126_114211

20161126_114044

20161125_201655_2_595

20161125_202000_1_595

20161125_202000_2_595

fotobudka

fotobudka1

fotobudka2

org

org1

org2

 

Ja już nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Ty też tak masz?!

Jeśli masz jakieś uwagi, pytania a może po prostu chcesz podzielić się opinią na temat Networkingusa, zapraszam do komentowania pod postem.

Przypominam ZNAJDZIESZ MNIE na

Instagramie , TwitterzeFacebooku

Reklamy